A Riviéra vadorzói - páros kulisszajegy
Előadás időpontja: 2023. június 6. 19:00
Jeffrey Lane – David Yasbek
A Riviéra vadorzói
(Dirty Rotten Scoundrels)
musical vígjáték - ősbemutató
rendező: Mészáros Tibor
A Steve Martin és Michael Caine játékával fémjelzett film nem véletlenül ihlette meg a „színházcsinálókat”. Az izgalmas, fordulatokban gazdag és rendkívül humoros történet kiváló zenével fűszerezve robbant be a Broadway-re 2005-ben. Útját nevetés-orkán, tapsvihar és díjeső övezte. A magyarországi ősbemutató alkalmával most a kaposvári közönség is részese lehet a lebilincselően szórakoztató musical-vígjáték varázsának. Nevetés, tánc és élőzene garantált!
Meseautó - páros kulisszajegy
Előadás időpontja: 2023. június 5. 19:00
Bolba - Szente - Galambos
MESEAUTÓ
írta: Szente Vajk és Galambos Attila
zene: Bolba Tamás
musical vígjáték
rendező: Puskás Tivadar
„Egy a párna, egy a részvény, egy lehelet, egy a részvény!” – így tanítja Halmos Aladár a kis Kovács Verát, a bank újdonsült alkalmazottját. A fiatal lány betéved egy autószalonba nézelődni, éppen akkor, amikor a pénzintézet nőcsábász vezére, Szűcs János kocsit vesz. Unja már, hogy csak a pénzéért és rangjáért szeretik a nők, ezért úgy dönt, hogy vidékre utazik, ahol végre kipihenheti magát. Igen ám, de a csinos Kovács Vera annyira megtetszik neki, hogy tréfát eszel ki szalontulajdonos barátjával. Elhitetik az ártatlan teremtéssel, hogy ő a tízezredik vásárló, így ajándékba kapja az autót, amit eredetileg Szűcs vásárolt volna. Ő pedig sofőrnek adja ki magát és a lány mellé szegődik, hiszen szeretne meggyőződni arról, hogy létezik még igaz szerelem a világon. S, hogy mi történik Lillafüreden, hogyan lehet a legegyszerűbben lebetűzni ezt a nevet: Aladár, valamint déli fekvésű hotelszoba helyett van-e esti fekvésű, kiderül Galambos Attila – Szente Vajk Meseautó című musicaléből.
A színdarab az Arany Kotta Szerzői Ügynökség közvetítésével kerül színre. http://www.aranykotta.hu/hu/